Dr.Protect MultiWomen tablety 60 tabliet

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
334 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
18.4.2023
Možnosti doručení

Dr.Protect MultiWomen je speciálně vyvinutý pro ženy, obsahuje všechny vitamíny, minerální látky a bylinné extrakty v ideální kombinaci pro ženské tělo s mírnou denní psychickou nebo fyzickou zátěží. Pro každou ženu věku okolo 30 let je důležité dodávat tělu dostatek nezbytných látek pro správné fungování a odolnost celého organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr.Protect MultiWomen obsahuje v 1 tabletě množství antioxidantů a

  • 14 vitamínů (vitamin C, A, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, kyselina listová, biotin, inositol)
  • 11 minerálních látek (Vápník, železo, hořčík, zinek, křemík, selen, jód, bór, měď, mangan, chrom)
  • 7 rostlinných extraktů (zelený čaj, spirulina, brusinka, mladá pšenice, lykopen, lutein, bioflavonoidy)

Vitamin C: přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, ke snížení vyčerpání a únavy, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové a psychické soustavy, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.
Vápník: je nutný pro udržení zdravých kostí, zubů, přispívá k normálnímu fungování svalů a trávicích enzymů, k normální srážlivosti krve, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, ke správné neurotransmisi a hraje roli v procesu dělení a specializace buněk.
Hořčík: přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, k normální psychické a nervového systému, k udržení zdravých kostí, zubů, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, k normální syntéze bílkovin a podílí na procesu dělení buněk
Železo: přispívá ke správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k správnému fungování imunitního systému organismu, ke snížení vyčerpání a únavy a k správné metabolismu pro tvorbu energie.
Měď: přispívá ke zdravé pigmentaci vlasů a pokožky, ke správnému fungování imunitního systému, ke správnému přenosu železa v těle, k udržení zdravých pojivových tkání, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Zinek: přispívá k udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů, pokožky, dobrého zraku, ke správnému fungování imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k plodnosti a správné reprodukční funkci, k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu vitaminu a, sacharidů, mastných kyselin, makronutrientů, ke správné kognitivní funkci, ke správné syntéze DNA, ke správné syntéze bílkovin a podílí na procesu dělení buněk
Selen: přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje imunitu a správné fungování štítné žlázy.
Křemík: je nezbytnou součástí pojivových tkání, kůže a vlasů, kostí, pomáhá udržovat zdravé a silné
Bór: pomáhá udržovat pružnost a pohyblivost kloubů, je důležitý pro normální struktury kostí, podporuje fungování mozku a podporuje zdravou funkci štítné žlázy.
Biotin: přispívá k udržení zdravých vlasů, zdravých sliznic i pokožky, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, ke správnému fungování psychiky a nervového systému, k normálnímu metabolismu makroživin.
Cholin: přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu a lipidů, k udržení normální funkce jater.
Jód: přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a k jejímu správnému fungování, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému, k udržení zdravé pokožky,
Chrom: přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
Mangan: ke správné metabolismu pro tvorbu energie, ke zdržení zdravých kostí a tvorbě pojivové tkáně, k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Vitamín B1 (Thiamin): přispívá ke správnému fungování nervového systému a psychiky, ke správné funkci srdce a k správné metabolismu pro tvorbu energie.
Vitamin B2 (riboflavin): přispívá k správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému, k zachování zdravých sliznic, pokožky a červených krvinek, přispívá k dobrému zraku a normálnímu metabolismu železa, ke snížení vyčerpání a únavy
Vitamín B3 (niacin): přispívá k správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému a psychiky, k zachování zdravých sliznic a pokožky, ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamín B5: Kyselina pantothenová: přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, ke zdravé duševní výkonnosti, ke správné metabolismu pro tvorbu energie.
Vitamin B6: přispívá k normální tvorbě červených krvinek, syntéze cysteinu a homocysteinu, k přeměně bílkovin a glykogenu, ke správné funkci psychiky, nervového a imunitního systému, ke snížení vyčerpání a únavy a k regulaci hormonální činnosti
Vitamín B9-Kyselina listová-Folát: přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, ke správné syntéze aminokyselin, ke správné tvorbě krve a homocysteinu, ke správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy, k udržení zdravých kostí.
Vitamin B12: přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, ke správné tvorbě červených krvinek, ke správnému fungování imunitního a nervového systému a psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamin A: přispívá k normálnímu metabolismu železa, k zachování zdravých sliznic, pokožky, k dobrému zraku a imunity.
Vitamin D: přispívá k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, svalů, zubů, ke správnému fungování imunity.
Vitamin E: přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Spirulina: přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, pomáhá kontrolovat váhu snížením pocitu hladu / zvýšením pocitu sytosti, podporuje obranyschopnost organismu - imunitní systém, pomáhá při únavě, podporovat zvýšení vitality / energie, podporuje normální hladinu cukru v krvi a působí jako antioxidant - pomáhá tak chránit buňky před negativním působením volných radikálů
Účinky Zeleného čaje jsou pro lidské tělo nevyčíslitelné: má stimulující účinky, přispívá k posílení těla vůči fyzické i psychické únavě, podporuje srdce, kardiovaskulární systém, pomáhá udržovat pružnost cév a normální hladinu cholesterolu v krvi, má antioxidační schopnost-ochraňuje tkáně a buňky před oxidačním poškozením, podporuje imunitu, je prospěšný v péči o pokožku, ústní dutinu, střeva, prostatu či kontrolu hmotnosti.
Brusinka: podporuje funkci močového a imunitního systému, napomáhá udržovat zdravé srdce a cévy.
Lykopen: má antioxidační schopnost, chrání buňky před oxidačním poškozením - podporuje imunitu, zdraví očí, pokožky a kardiovaskulárního systému.
Lutein: má antioxidační schopnost, chrání buňky před oxidačním poškozením - podporuje imunitu, zdraví pokožky a očí.
Bioflavonoidy jsou sloučeniny, podílející se na vstřebatelnosti a využítí vitaminu C v organismu a řadí k nejúčinnějším antioxidantům rostlinné říše. V citrusovém ovoci je největší koncentrace bioflavonoidů. Bioflavonoidy působí s vitaminem C synergicky a je proto vhodné je podávat současně s ním.

Balení:
60 tablet

Užívání:
Užívejte 2 tablety denně s dostatečným množstvím vody.

Složení:
1 tableta obsahuje: Acetát vitamínu A 7,69 mg, Vitamín A 750 mikrogramů (2500), Kyselina askorbová 95% 117,45 mg, Vitamín C 111,54mg, Dl-alfa-tokoferylacetát 50% 100 mg, Vitamín E 33,5 mg (50 IU), Cholekalciferol 2 mg, Vitamín D 5 mikrogramů (200 IU) Thiamin mononitrát 49,35 mg, Vitamin B1 40mg, Riboflavin 20,1 mg, Vitamín B2 20,1mg, Niacinamid 17,5 mg, Vitamín B3 17 , 5mg, D-vápenatý pantotenát 43,68 mg, Vitamín B5 40mg, Pyridoxin hydrochlorid 15,19 mg, Vitamín B6 12,5 mg, Kyanokobalamin 1% 4,31mg, Vitamin B12 43,1 mikrogramů, Kyselina pteroylmonoglutámová 0,35 mg, kyselina listová 350 mikrogramů, uhličitan vápenatý 95%, 670,4mg, Vápník 254,75 mg, Oxid hořečnatý 208,34 mg, Hořčík 125 mg, fumarát železitý 25,84 mg, Železo 8,5mg, Oxid zinečnatý 9,38 mg, Zinek 7,5mg, Síran měďnatý 3,93 mg, Měď 1mg, Síran manganatý 3,08mg, Mangan 1mg, Oxid křemičitý 4,29 mg, Oxid křemičitý 2 mg, selenomethionin (5 000 ppm) 10 mg, Selen 50 mikrogramů, Inositol 15mg extrakt z listů zeleného čaje (100% list) (50: 1) 5mg, Polyfenoly 4,5 mg, Pšeničná tr áva (100% celá bylina) (10: 1) 15,74 mg, Spirulina (100% vějířovitý) (60%) 16,67 mg, Lykopen (100% ovoce) (5%) 9,5mg - Lykopen 475 mikrogramů, lutein (100% květ) (5%) 9,5mg - lutein 475 mikrogramů, Citrus aurantium (100% ovoce) 12,5 mg, Citrusové bioflavonoidy 5mg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.