Dr.Protect Multi Kids kvapky 30 ml

Akce Novinka
Značka: Dr.Protect
320 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
14.4.2023
Možnosti doručení

Děti potřebují ke zdravému růstu a vývoji řadu vitamínů. MULTI KIDS obsahuje výtažky ze šipek, brusinek, rybízu a mrkve, které díky svému jedinečnému složení nakopnou imunitu a zdravý vývoj vašich nejmenších. To vše ve formě kapek s vysokou vstřebatelností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr.Protect Multi Kids jsou multivitaminové kapky pro děti prostřednictvím svých 100% přírodních složek dodávají tělu nezbytné esenciální vitamíny, minerály a stopové prvky, které se organicky a organicky váží na tělesné sloučeniny, čímž se maximalizuje jejich využití v těle. Vstřebávání účinných látek výrazně napomáhají přírodní bioflavonoidy, které obsahují.

Aktivní složky se nacházejí ve 100% přírodním oleji z pšeničných klíčků lisovaném za studena, rozpuštěném v 80-85% Omega-3,6,9 esenciálních mastných kyselinách. Nejvyšší obsah přírodních, za studena lisovaných olejů má vitamín E, kromě toho je vysokým zdrojem vitamínu B komplexu, provitaminu K, A a D. Je také bohatý na minerály (železo, vápník, draslík, fosfor, hořčík) a antioxidanty (výjimečně vysoký obsah) chlorofylu). Podporuje správnou činnost srdečně-cévního systému, mozku a nervové soustavy, příznivě působí při regulaci správného cholesterolu, krevního tlaku a hladiny cukru v krvi.

Extrakt ze šipky je bohatý na vitamíny A, B1, B2, P a K, ale nejdůležitější aktivní složkou je přírodní vitamín C, který se aktivně podílí na regulaci oxidačních procesů, zpevňuje stěny cév, zpevňuje pojivovou tkáň, posiluje chrání tělo a odolává infekcím a nemocem, pomáhá posilovat a posilovat kosti a předcházet tvorbě kostí.

Extrakt z borůvek má podle nedávného výzkumu Cornell University v USA nejvyšší obsah fytonutrientů a antioxidantů, z toho antokyanidiny, v jejichž rámci má nejvýznamnější účinky účinná látka Quercetin. Svojí buněčnou antioxidační aktivitou (CAA) chrání strukturu DNA před škodlivými volnými radikály, čímž chrání buňky před oxidačním stresem.

Náš multivitamínový přípravek Dr.Protect Multi Kids z černého rybízu má nejvyšší přírodní obsah vitamínu C z bobulí, díky čemuž má mnoho příznivých účinků.

Významné množství Betakarotenu ve řepu tvoří provitamin vitamínu A, ze kterého se v těle tvoří vitamín A (Retinol), který je nezbytný pro zdravý zrak a udržení zdraví sliznic. Při jeho nedostatku nedostávají receptory vnímající světlo a barvy v sítnici oka dostatek vitamínu A, což může vést ke ztrátě zraku (vlčí slepota).

Obsah čekanky díky bohatým aromatickým kyselinám příznivě působí na detoxikační procesy jater, zvyšuje aktivitu trávicích enzymů, čímž pomáhá tělu lépe vstřebávat a využívat přírodní aktivní složky potravy. Kromě antivirových, kardiopulmonálních, spasmolytických a spasmolytických účinků příznivý vliv na trávení a metabolické procesy, jakož i na podporu konzumace přípravku dětmi.

Složení:

Olej z pšeničných klíčků 20 ml
Výtažek z plodu růže šípkové 2 ml
Výtažek z listů brusinky borůvkové 2 ml
Výtažek z listů rybíz černého 2 ml
Výtažek z kořene mrkve obecné 2 ml
Výtažek z listů meduňky lékařské 2 ml
Výtažek z kořene čekanky obyčejné 2 ml
D3 vitamin 0,75 microgram

Dávkování:

při dostatečném kojení nedoporučujeme dětem do 1,5 roku, avšak vzhledem ke 100% přírodní složky bez chemie lze v případě potřeby použít i individuálně. Jeho denní dávka je 10-20 kapek denně, podává se ráno nalačno, čisté, ve formě kapek. Nerozpustný ve vodě kvůli olejové fázi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
EAN: 8586023440686
SKU: DRP-MULTIKIDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.