Dr.Protect Makový Olej tobolky 30 kps

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
244 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
16.10.2023
Možnosti doručení

Potřebujete doplnit vápník? Zapomeňte na mléko, dejte si mák!

Výživový doplněk obsahuje za studena lisovaný makový olej, který je bohatým zdrojem vápníku a dalších minerálů (hořčík, draslík, fosfor, železo, sodík, zinek, selen, měď, mangan) vitaminů (vitamin E, vitamin C, vitaminy B1, B2, B3 , B5, B6) nasycené, mononenasycené i vícenásobné nenasycené kyseliny (omega-3).

Jednotlivé složky jsou nápomocné k normálnímu fungování nervového systému, psychiky.

Makový olej:

  • má relaxační účinek,
  • přispívá k usínání
  • normální funkci dýchacího systému
  • je předurčen k využití v péči o kůži, vlasy a nehty


Výrobek neobsahuje žádné přídavné ani konzervační látky! Vhodný pro vegetariány, vegany, neobsahuje lepek.

ikona-vegetarianikona-bez-lepkuicons_02-2 (002)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt obsahuje za studena lisovaný makový olej, který je bohatým zdrojem vápníku, železa a dalších minerálů (hořčík, draslík, fosfor, sodík, zinek, selen, měď, mangan), vitamínů (vitamin E, vitamin C, vitaminy B1, B2, B3 , B5, B6) nasycené, mononenasycené i vícenásobné nenasycené kyseliny (omega-3).

Jednotlivé složky jsou nápomocné k normálnímu fungování nervového systému a psychiky, napomůže v boji s únavou a stresem.

Makový olej má relaxační účinek, přispívá k usínání a normální funkci dýchacího systému, je předurčen k využití v péči o kůži, vlasy a nehty.

Potřebujete doplnit vápník? Zapomeňte na mléko, dejte si mák!

Mák setý je poměrně kontroverzní rostlina. V některých zemích je jeho pěstování dokonce zakázané kvůli značnému obsahu opia, které se v něm nachází. Na druhé straně je však mák nejvýznamnějším potravinovým zdrojem vápníku. Obsahuje ho totiž až 12 krát více než mléčné zdroje. Podle nejnovějších výzkumů je využitelnost vápníku z rostlinných zdrojů mnohem vyšší než z mléka a mléčných výrobků, ve kterých je vápník vázán na kasein. Pravidelná konzumace máku může proto významně přispět k prevenci osteoporózy - onemocnění z nedostatku vápníku, které ve vyspělých zemích nabývá charakter epidemie. Mnozí lidé také uvítají zklidňující účinky máku a jeho příznivý vliv na zdravotní stav vlasů, nehtů a zubů. Obsahuje i velké množství železa: 100 g máku obsahuje až 122% jeho doporučené denní dávky. Je proto více než vhodný pro ženy všech věkových kategorií.

Bohužel současná legislativa Evropské unie nám nedovoluje uvádět mnohé další významné účinky makového oleje. Informace jsou však snadno dostupné v knihách, časopisech a na důvěryhodných stránkách na internetu. Prosíme informujte se v zájmu Vašeho zdraví.

Dávkování: Doporučená denní dávka: 1 kapsle před jídlem

Obsah balení: 30 kps / 15 g.

Země původu: Maďarsko

Doplněk stravy je odsouhlasen Úřadem veřejného zdravotnictví SR.

Upozornění: Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla přesáhnout. Nevhodný pro osoby citlivé na včelí produkty. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
EAN: 8586023440044
SKU: DRP-MAKOLEJ-30KPS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.