Dr.Protect Detox Pack

Novinka Tip
Značka: Dr.Protect
869 Kč
Skladem (5 ks)

Je důležité starat se o tu nejvzácnější věc v této době, zdraví. S našimi výhodnými baleními výživových doplňků je to jednoduché. Poskládali jsme je tak, aby si každý našel co potřebuje. Je to také perfektní způsob jak dát najevo, že vám záleží na zdraví své blízké. Balení jsou vhodné jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr.Protect Zdravá káva bez kofeinu 200g

 

Původ: Zdravá káva je směs 100% arabica z Brazílie.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Zdravou kávu jsme napražili podle doporučení italského pražírny přímo u výrobce bezkofeinové kávy a výsledek byl neuvěřitelný, je k nerozeznání od kofeinové a zároveň je zdravá na rozdíl od jiných bezkofeinovou káv které odkofeínovávajú chemicky. Název Zdravá káva jsme zvolili nakolik je možné její vypít více než kofeinových káv a tím přijímat více pozitivních účinků, které kvalitní káva nabízí.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Tato káva vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené - nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců).

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ● ○○

Aroma: ● ○○

Intenzita: ● ○○

Dochuť: ● ○○

Kofein: ○○○

 

Dr.Protect Det-X tobolky 60 kps

 

Det-X je kombinace 14 vitamínů, minerálů a rostlinných výtažků, které jednotlivě hrají důležitou roli při ochraně imunitního systému, vazbě škodlivých látek a očistě těla. Dostatečný kombinovaný příjem vitaminů, minerálů a stopových prvků přispívá k fungování imunitního systému. Det-X obsahuje kombinaci vitamínu C, hořčíku, vitamínu E, Ganodermy Lucidum (houba pečetního vosku), zeleného čaje, celeru, ginkga biloba, tymiánu, heřmánku, zázvoru, extraktu z bodláku lékařského, koenzymu Q10, vitaminu A a selenu. *

 

Vitamín A - 303 RE mikrogramů 38%
Vitamín E - 268 α-TE mg 2233%
Vitamín C - 1 000 mg 1 250%
Hořčík - 250 mg 67%
Selen - 200 mikrogramů 364%
Koenzým- Q10 60 mg
Extrakt z pečetící voskové houby - 200 mg
Extrakt ze zeleného čaje - 200 mg
Extrakt z jinanu dvoulaločného - 100 mg
Extrakt z listů celeru - 100 mg
Tymiánový extrakt - 40 mg
Výtažky z heřmánku - 40 mg
Extrakt z ostropestřce mariánskeho- 40 mg
Zázvorový extrakt - 40 mg

 

Obsah: 60 tablet / 114 g.

1 tableta obsahuje:
500 mg Vitamin C (kyselina askorbová) 625% DDD
134,2 mg Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát) 1121% DDD
125 mg Hořčík (oxid hořečnatý) 33,3% DDD
100 mg Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) 100% extrakt z houby
100 mg Zelený čaj (Camellia sinensis) 100% extrakt z listů
50 mg Celer voňavý (Apium graveolens) 100% extrakt z listů / alergen /
50 mg Jinan dvoulaločný (Ginkgo Biloba) 100% extrakt
30 mg Koenzym Q10
20 mg Tymián obecný (Thymus vulgaris) 100% extrakt z rostliny
20 mg Heřmánek pravý (Matricaria recutita) 100% extrakt z květu
20 mg Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) 100% extrakt ze semen
20 mg Zázvor lékařský (Zingiber officinale) 100 extrakt z kořene
151,5 mikrogramů Vitamin A (retinyl-acetát) 18,9% DDD
10,0 mikrogramů Selen (seleničitan sodný)
Mikrokrystalická celulóza (protispékavá látka, objemové plnidlo)
Hydroxypropylmetylcelulóza (leštidlo, obal)
Stearan hořečnatý (emulgátor)
Kyselina stearová (protispékavá látka)
Oxidy železa-žlutý, červený, černý (barvivo).

Dávkování: 1 tableta denně.

Upozornění: Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky doplňku. Skladujte do 25 ° C, na suchém místě, chraňte před přímým slunečním světlem, mimo dosah malých dětí. Odsouhlaseno Úřadem veřejného zdravotnictví SR.
Minimální trvanlivost a šarže: uvedeno na spodní části obalu.

 

Dr.Protect Ostropestřec Mariánský a Kopřiva kapky 50 ml

 

Výživový doplněk obsahuje za studena lisovaný olej z Ostropestřce mariánského a Kopřivy dvoudomé za použití technologie, při které se zachovávají všechny cenné látky.

Příznivé účinky oleje z bodláku -Pestreca mariánského (Silybum marianum) byly známy již v antické době. V tradiční medicíně je pestrecový olej velmi oblíbený a považuje se za jeden z nejbezpečnějších přírodních prostředků. Olej se získává ze semen Ostropestřce mariánského lisováním za studena. Využití pestrecového oleje zahrnuje širokou škálu zdravotních problémů. Nejdůležitější složkou tohoto oleje je komplex účinných látek pod názvem silymarin (největší koncentrace silymarinu je v semenech, v menší koncentraci se nachází v listech a kořeni) což způsobuje, že rostlina, jakož i výtažky z ní mají především vliv na jaterní buňky.

Játra moderního člověk denně podstupuje zvýšenou zátěž vlivem znečištění životního prostředí, kosmetiky, čisticích prostředků, nevyvážené stravy s nadbytkem chemikálií, ztužených tuků, konzervantů, alkoholu, tabáku. Játrech škodí i stres, přepracování a mělké dýchání, užívání léků včetně hormonální antikoncepce, nebo léků na podporu plodnosti, proti bolesti a pod.

Ostropestřec mariánský působí jako antioxidant a podporuje:

normální trávení
funkci jater a její detoxikaci
podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
přispívá k normální hladině cukru v krvi
Kopřiva dvoudomá podporuje:

normální činnost ledvin a prostaty
vylučování vody z organismu
normální stav kloubů, pokožky, vlasů a nehtů
Bohužel současná legislativa Evropské unie nám nedovoluje uvádět mnohé další významné účinky těchto cenných olejů. Informace jsou však snadno dostupné v knihách, časopisech a na důvěryhodných stránkách na internetu. Prosíme informujte se v zájmu Vašeho zdraví.

Obsah balení: 50 ml

Doporučená denní dávka: 5 kapek = 0,4 ml, 2x denně

Obsah silymarinu v denní dávce je 57,60 mg / v množství 5 kapek /

Země původu: Maďarsko

Doplněk stravy je odsouhlasen Úřadem veřejného zdravotnictví SR.

Upozornění: Doporučená denní dávka by neměla přesáhnout. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte do 25 ° C, na suchém, tmavém a chladném místě, mimo dosah dětí.

Játra je oprávněně považována za chemická laboratoř lidského těla, projevy její zhoršené funkce jsou:

problematická menstruace - velmi silné nebo slabé krvácení, bolesti před a během menstruace, PMS, cysty, myomy apod.
neplodnost a opakované potraty
narušená srážlivost krve
kožní problémy - ekzémy, akné, vyrážky
narušené trávení - zhoršené trávení mastných, těžkých jídel
náladovost, výbuchy hněvu
bolesti hlavy
Stav jater si můžete ověřit u svého lékaře jaterními testy (vyšetření z krve). Tímto způsobem se prokáží středně vážné až vážné stavy. Při mírném zhoršení jaterních funkcí jsou testy často ještě v normě, citlivější osoby však již mohou pozorovat zdravotní problémy.

Játra má úžasné schopnosti při tvorbě nových buněk a regeneraci jater - jaterní membrány. Tato má za úkol zachytit v krvi látky, které se vstřebaly přes stěny střev, ale pro náš organismus jsou nežádoucí. Pokud je poškozena jaterní membrána, v krvi kolují látky jako konzervanty, potravinářská barviva, zkrátka volné radikály. Volný radikál váže na sebe tuky a spolu s nimi se usazuje. Takto poškozená játra zvýšeně zachycuje tuky a stukovatie - ucpe se. Přitom by měla sloužit jako zásobárna výživových látek, které máme v přebytku, aby v době nouze dodala tyto látky do krve. Jater:

Hospodaří s energií - Játra přeměňuje (metabolizuje) vstřebané cukry, tuky a bílkoviny, připravuje je k použití v organismu. Játra skladuje energii a důležité látky (minerály, vitamíny) a podle potřeby je uvolňuje do krevního oběhu, tvoří žluč.

Odstraňuje jedovaté látky - Játra představuje důležitou vstupní bránu do organismu, působí jako filtr, který z protékající krve odčerpává škodlivé nebo jedovaté látky.

Má regenerační účinky - V játrech vznikají bílkoviny a další důležité látky - enzymy účastnící se na výrobě energie, hormony stimulující činnost ostatních orgánů a bílkoviny udržující rovnováhu tekutin v těle. Látky tvořené játry jsou základními složkami procesu srážení krve. Zachycuje a zpracovává i látky vznikající v těle.

Zásobuje tělo živinami - Játra skladuje energii a důležité látky (minerály, vitamíny) a podle potřeby je uvolňuje do krevního oběhu

Tvoří žlč- Žluč vylučovaná do střeva ovlivňuje vstřebávání tuků a některých vitamínů. Žlučí játra vylučuje nadbytečné látky.

 

Dr.Protect Ginger Shot 60ml

složení:

Zázvorová šťáva: 40%
Včelí med: 20%
Citronová šťáva: 20%
Jablečná šťáva: 20%
Objem: 60ml
Dávkování: 1 lahvička denně
Vyrobeno na Slovensku
Dr.Protect Mango Shot 60ml

 

Dr.Protect Mango Shot 60ml

 

složení:

Mangové pyré: 30%
Zázvorová šťáva: 20%
Citronová šťáva: 20%
Včelí med: 15%
Jablečná šťáva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Produkty Dr.Protect vám přinášejí nejoptimálnější složení a množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a rostlinných látek, které aktivním lidem, vášnivým, ale i rekreačním sportovcům pokryjí jejich vyšší spotřebu.

Všechny produkty mají certifikáty kvality PREMIUM QUALITY, GMP, HACCP a splňují přísné legislativní podmínky EU a SR.