Dávkovač mýdla ENCHEN Pop Clean

Značka: ENCHEN
389 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka ENCHEN je součástí ekosystému Xiaomi.

Dávkovač mýdla ENCHEN Pop Clean

Omezte svůj kontakt s bakteriemi. Bezdotykový dávkovač mýdla ENCHEN Pop Clean vám pomůže postarat se o zdraví vaše a vaší rodiny. Umožňuje vám vybrat si ze 2 provozních režimů a na jedno nabití vám může sloužit až 90 dní. Vyznačuje se také odolností vůči vodě IPX4. Optimálně napění mýdlo, což vám umožní důkladnější mytí rukou.

V zájmu zdraví a hygieny

Na běžných dávkovačích se nezřídka nachází množství bakterií. Výběrem bezdotykového automatického dávkovače od společnosti ENCHEN snížíte svůj kontakt s bakteriemi! Výrobek je vybaven infračerveným snímačem s dosahem až 4,5 cm – stačí k němu přiblížit ruku a okamžitě začne produkovat hustou mýdlovou pěnu, která se po chvíli ocitne na vaší ruce.

Přizpůsobte si jej svým potřebám

Dávkovač ENCHEN Pop Clean je skvělou volbou pro celou rodinu. Nabízí 2 nastavení objemu pěny, takže jej mohou úspěšně používat děti i dospělí. Dostupné možnosti jsou bílý režim (přibližně 1,1 g) a modrý režim (přibližně 0,55 g). S Pop Clean si můžete důkladně umýt ruce bez zbytečného plýtvání mýdlem!

Ještě větší pohodlí

Naplnění zásobníku na mýdlo v dávkovači vám nebude činit žádné problémy. Její kapacita je až 280 ml – to vám vystačí až na 90 dní používání. Zařízení je navíc vodotěsné na úrovni IPX4. Bez jakýchkoli obav jej umístěte do koupelny - náhodné postříkání ho příliš neohrozí. K napájení dávkovače budete potřebovat pouze 3 baterie AA (nejsou součástí balení), které snadno pořídíte v mnoha obchodech.

Značka ENCHEN
Název Automatický dávkovač pěnového mýdla
Model Pop Clean
Barva Bílá
Jmenovité napětí 4.5V
Jmenovitý výkon 1.5W
Kapacita nádoby na mýdlo 280 ml
Odolnost vůči vodě IPX4
Napájení 3x baterie AA
Rozměry 85x70x190 mm
Hmotnost 256g

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygienické potřeby
Hmotnost: 0.602 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: