Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy Biofresh 1 l

Novinka Tip
102 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Hloubkově čisticí dezinfekce na ruce a povrchy bez etanolu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bojuje proti širokému spektru bakterií, kvasinek a plísní.

Stříbrná voda: zabraňuje rozmožovaniu více než 650 druhům bakterií, virů a hub díky schopnosti zabraňovat přístupu kyslíku do jednobuněčných mikroorganismů, čímž se podnebí na jejich vznik a další rozmožovanie zcela zastaví. Zároveň pomáhá udržovat správné pH vaší pokožky.
Růžová voda: má antialergické a zjemňující účinky, tonizuje a vyhlazuje vaši pokožku. Zároveň zjemňuje drobné podráždění a zarudnutí.
Benzalkonium chloride: dezinfektant

Použití:

Biocid se vtírá do pokožky viditelně čistých a suchých rukou po dobu 1 minuty v množství ne menším než 3 ml, aby byla pokožka rukou po celou dobu mokrá od dezinfekčního prostředku.
dopad. Biocid se vtírá do pokožky rukou standardní technikou hygienické dezinfekce rukou a po uplynutí doby působení se nechá vysušit.

Čištění a dezinfekce neporézních povrchů baktericidními, fungicidními (včetně kvasinkových) a s omezeným Virucidní účinkem:
Povrchy se stříkají do úplného navlhčení při expozičním čase 10 - 15 minut. Po uplynutí doby použitelnosti je třeba povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, důkladně opláchnout pitnou vodou nebo otřít čistou vlhkým hadříkem.

Složení:

Aqua, silver, rosa damascena flower water, parfém, benzalkonium chloride.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: