Čistič roztočů s UV Deerma CM1300

Značka: Deerma
1 555 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zbavte se roztočů a vysajte celý dům

Vysavač Deerma si dokonale poradí s prachem a roztoči, díky čemuž můžete ve své domácnosti vytvořit čisté a zdravé prostředí. Díky rychlosti 8 000 rázů za minutu a účinnému UV záření se snadno zbavíte alergenů. Nízká hmotnost a dlouhý kabel zaručují výjimečnou volnost a pohodlí. Model CM 1300 je také vybaven 2 motorkami na poklep, které spolu s předním i zadním poklepem zaručují zvýšenou účinnost. A to není všechno! Přídavné kartáče umožňují vysavač používat různými způsoby, díky čemuž je mimořádně všestranný a multifunkční.

2 v 1 - ještě více možností

Deerma CM1300 jsou vlastně 2 zařízení v 1! Může sloužit jako praktický ruční vysavač nebo jako spolehlivý odstraňovač roztočů. Bez jakékoli námahy můžete tento praktický výrobek přizpůsobit svým potřebám a důkladně vyčistit celou domácnost. Můžete jej také snadno použít k čištění interiéru svého auta. Toto multifunkční zařízení vás překvapí svým širokým využitím!

3 vyměnitelné kartáče na speciální úkoly

V sadě naleznete 3 vyměnitelné kartáče, které vám umožní komplexně vyčistit vaši domácnost. Vibrační UV kartáč bude vaším spolehlivým spojencem v boji proti roztočům. Široký kartáč v okamžiku vtáhne prach a nečistoty. Plochý kartáč 2 v 1 je ideální pro čištění nerovných nebo obtížně přístupných míst, jako jsou klávesnice a dutiny na pohovkách, křeslech a postelích. Žádná špína se před vámi neskryje - s přídavnými kartáči CM1300 ji snadno najdete a vyčistíte.

Síla UV světla

Díky čemuž je vysavač CM1300 tak účinný proti roztočům? Špičková UV lampa, která pomocí 253,7 nm paprsků vystavuje a proniká do materiálů a odstraňuje alergeny. Účinně ji chrání speciální kryt se 3 řadami výřezů ve tvaru včelích pláství. Inteligentní infračervený snímač navíc lampu automaticky vypne, když se vysavač vzdálí od povrchu čištěných předmětů, čímž zabrání zbytečnému vyzařování a úniku UV záření, jakož i ochraně pokožky a očí uživatele.

Vyhrajte boj se špínou

Další výhodou vysavače je jeho účinný stejnosměrný motor. Poskytuje sací výkon až 10 000 Pa, díky čemuž se účinně zbavuje nečistot. Roztoči nebo drobky - díky vysavači CM1300 na ně rychle zapomenete.

Účinná filtrace

S vysavačem CM1300 se účinně postaráte o své zdraví. Cyklonová filtrace a HEPA účinně neutralizují prach a jiné alergeny. Filtr i nádobu na odpad lze také jednoduše a pohodlně mýt. Díky tomu všemu je používání přístroje čisté a bezpečné.

Jednoduché používání

Obsluha zařízení je mimořádně jednoduchá. Jediným tlačítkem můžete zařízení CM1300 zapnout a vypnout. Praktické tlačítko na spodní straně zařízení umožňuje jednoduchou a pohodlnou výměnu kartáčků. Rovněž můžete rychle a pohodlně odpojit prachovou nádobu na vyprázdnění nebo umytí.

Lehký a praktický

Vysavač je mimořádně malý a lehký. Jeho celková hmotnost je 1,85 kg a hlavní modul váží jen 1 kg - tolik jako 3 malá jablka! Díky tomu není problémem ani přenášení zařízení z místa na místo. Snadno jej přenesete na podlahu nebo zvednete, abyste mohli vysávat strop. Perfektně vám padne do ruky a zaručuje bezkonkurenční komfort. Zapomeňte na kabely, které jsou příliš krátké pro vaši vlastní flexibilitu – kabel CM1300 je dlouhý 4,2 ma poskytuje vám potřebnou volnost.

Seznam balení

  • Vysavač CM1300
  • Vibrační UV kartáč
  • kartáč 2 v 1
  • široký kartáč
Značka Deerma
Model CM1300
Jmenovitý výkon 350W
Odsávání

do 10 000 Pa

Délka kabelu 4.2m
Napětí 220V
Velikost 335x225x170mm
Kapacita zásobníku na prach 0.4l
Hmotnost zařízení/hlavní jednotky 1.85 kg/1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysávače
Hmotnost: 3.969 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: