Černé ochranné rouška na ústa chirurgické certifikované 1 ks

Novinka Tip
2 Kč
Na ceste >100ks
Možnosti doručení

Balení 1 ks. Černé třívrstvé jednorázové chirurgické rouška / maska na ústa a tvář s Mikrobakteriální filtrem z netkané textilie. Vyráběné z měkké antialergické netkané textilie. Díky použitému materiálu je rouška prodyšné a odpuzuje kapaliny. Certifikované FDA CE ISO13485.

Nové COVID-19 testy i ze slin skladem zde.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení 1 ks. Černé třívrstvé jednorázové chirurgické rouška / maska na ústa a tvář s Mikrobakteriální filtrem z netkané textilie. Vyráběné z měkké antialergické netkané textilie. Díky použitému materiálu je rouška prodyšné a odpuzuje kapaliny. Certifikované FDA CE ISO13485.

Pomáhame

Rozšířeno jsme již téměř půl milionu ochranných pomůcek - těm, kteří to nejvíce potřebují

Ne každý si dokáže pomoci sám. Uvědomujeme si naši společenskou zodpovědnost. Sami máme své rodiny a blízké v slovenském zdravotnictví. Proto jsme se rozhodli nabídnout materiální pomoc pro zdravotnická a sociální zařízení, státní a veřejné instituce, domovy a firmy, které potřebují zajistit své pacienty, klienty a zaměstnance v těchto náročných časech. Pro tyto instituce nabízíme naše certifikované produkty za zvýhodněných podmínek.

Pokud potřebujete pomoci, nebo nabízíte pomoc, obraťte se na nás přes email ahoj@drprotect.cz nebo telefonicky na +421 948 898 373.

Více viz sekci Pomáháme Slovenské zdravotnictví.

Untitled-3-5

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotnické potřeby
Hmotnost: 0.003 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: