Cambridge Mask The Admiral PRO M FFP2

Novinka Tip
654 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
27.6.2023
Možnosti doručení

Unikátní technologie používaná britskou armádou filtruje téměř 100% znečištění, plynů, bakterií a virů. Maska je ideální pro lidi s rizikem respiračních chorob nebo žijících v oblasti s vysokým znečištěním ovzduší. Poskytuje ochranu před škodlivými plyny, pachy, pylem, kouřem, alergeny a patogeny. K dispozici jsou dva vzory v pěti velikostech vhodných pro děti i dospělé. Ochranná maska je dodávána v ekologickém balení a disponuje i gumičkou na nošení přes hlavu a pěnovou výstelkou v oblasti nosu pro vyšší pohodlí.

Nové COVID-19 testy i ze slin skladem zde.

 

Certifikát ke respirátoru ke stažení zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cambridge PRO maska používá trojitý filtrační systém. První vrstva zachycuje větší znečištění, jako jsou prachové částice velikosti PM10. Následuje třívrstvý filtr, který zastavuje téměř 100% menších částic velikosti PM2,5 a PM0,3. Vnitřní filtrační vrstva je látka vyrobena ze 100% aktivního uhlí, původně vyvinutá ministerstvem obrany Spojeného království pro chemickou, biologickou a jadernou ochranu. Uhlíkový filtr je ošetřen stříbrem, aby se zajistilo odstranění a zabití 99% škodlivých patogenů. Masku Cambridge PRO je možné používat až 340 hodin v závislosti na úrovni znečištění, které je vystavena. Pro průměrného zákazníka je to zhruba 3 až 6 měsíců opotřebení. Masku je možné během tohoto období mýt mýdlem a horkou vodou. Filtr je kvůli lepšímu těsnění všitý přímo do masky a po opotřebení je nutné vyměnit celou masku.

Maska Cambridge PRO vyhovuje široké škále testů, aby se zajistilo, že je účinná a bezpečná pro celou rodinu.

 

  • Certifikováno jako bezpečné pro děti podle 14 U.S.C 1278 a CFR Parts 1370 1501 1500.53 a 1500.44 (certifikované Bay Area Testing Labs)
  • Normy EN149 pro CE v Evropské unii (certifikované společností SAI Global a APAV Labs FR)
  • 99,6% účinnost filtrace virů a 99,7% účinnost bakteriální filtrace (testovány společností Nelson Labs USA)
  • Účinnost filtrace částic> 98%

(Kat. FFP2)

cambridgemask_filtration_technology

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: