Blu-ray malý bublinkový čistič pórů DOCO BH003

Značka: DOCO
922 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysavač na vousy s hydrabrazií Blue-ray DOCO BH003

Vysavač vousů s hydrabrází je moderní přístroj, který vám pomůže v boji proti černým a bílým tečkám. Tři koncovky, kterými je zařízení vybaveno, vám pomohou postarat se io těžko dostupná místa, jako jsou například koutky nosu. Kromě toho si jeho provoz přizpůsobíte svým potřebám, protože má možnost nastavení sacího výkonu. Od dnešního dne si budete moci užívat profesionální péče ve vaší domácnosti.


Výjimečný výkon

Vysavač na vousy DOCO je vybaven speciální technologií, která vám pomůže zbavit se vousů nebo černých teček rychle a jednoduše. Kromě toho zajistí hloubkové čištění bez poškození vaší pokožky. S výrobkem DOCO si můžete vychutnat profesionální péči i doma.


Funkce modrého záření

Vysavač DOCO BH003 je vybaven doplňkovou funkcí Blue-ray, která ještě více chrání vaši pokožku. Blue-ray umístěný na vysávací hubici zajišťuje její dezinfekci pro vaše pohodlí. A ten vedle nádoby na vodu zaručí vaši bezpečnost a ochranu před nečistotami. S odsávačkou DOCO získáte jistotu, že váš přístroj je naprosto čistý, takže vám poskytne ještě lepší péči o pokožku.


Tři různé koncovky

Odstraňovač vousů je vybaven třemi různými koncovkami, které přizpůsobí jeho schopnosti vašim potřebám. První rovný hrot bude vhodný pro každodenní péči. Druhý, kulatý hrot, bude vhodný pro klíčové oblasti, zatímco poslední, větší a také kulatý hrot, bude užitečný pro větší plochy. Díky tomu bude vysavač DOCO vhodný pro mnoho oblastí péče o pokožku.


Různé režimy vysávání

Aby vysavač na vousy DOCO odpověděl na všechny vaše potřeby, je vybaven různými režimy vysávání. Nejmenší, pracující při 45 kpa, bude vhodný, je-li vaše pokožka citlivá. Na druhé straně výkon 55 kpa bude dobře fungovat pro mastnou pokožku. Tento jediný přístroj bude fungovat i pro tu nejnáročnější osobu.


Používané lavice

Vysavač na vousy DOCO je funkční a pohodlně použitelné zařízení. Budete jej ovládat jedním tlačítkem a jednou rukou. Jeho čištění je stejně snadné. Jedním pohybem snadno odstraníte koncovky a nádoby na vodu. Díky tomu je zařízení vhodné pro každého.


Vynikající baterie

Zařízení DOCO je vybaveno velkou 900 mAh baterií, kterou snadno nabijete pomocí kabelu USB-C. Navíc na jedno nabití vám toto zařízení vydrží 1 až 1,5 měsíce! Nemusíte se obávat ani náhlého nedostatku energie, protože vysavač vám připomene, když se baterie vybije. Užívejte si profesionální vybavení ve své domácnosti ještě dnes!


Specifikace: V případě potřeby můžete vysávat iz vysavače:

Výrobce DOCO
Model BH003
Kapacita baterie 900 mAh
Doba provozu až 1,5 měsíce
Sací výkon až 55 kpa
Jmenovitý příkon 5 V = 800 mA
Kapacita nádrže na vodu 300 ml
Rozměry 180 × 35 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní péče
Hmotnost: 0.419 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: