Proč je šťáva z Aloe Vera skutečná BOMBA na imunitu?

blog-aloe

Aloe je rostlina, kterou obdivovali již dávné civilizace a lety její přisoudili punc legendárnosti. Díky svému složení je skutečně jedním z nejúžasnějších darů přírody. Obsahuje více než 100 aktivních složek včetně vitamínů, minerálů, aminokyselin a speciálních fytonutrientů. Jak ovlivňuje naši imunitu?

Jak funguje imunitní systém?

Šťáva z Aloe Vera je ideální pro zvýšení naší imunity. Oslabenou imunitu Aloe posiluje a vystupňovanou, která bývá často v podobě alergií a například astmatu, utlumuje. Imunitní systém je systém specializovaných buněk a orgánů, který nás chrání před vnějšími biologickými vlivy.

Pokud imunitní systém správně funguje, chrání tělo před bakteriemi a virovými infekcemi, ničí rakovinové buňky a cizí látky. Pokud imunitní systém oslabuje, klesá i naše obranyschopnost, což umožňuje růst a rozmnožování patogenů včetně virů, které způsobují nachlazení a chřipku.

Šťáva z Aloe stimuluje část imunitního systému zvanou makrofágy. Tyto makrofágy jsou silné buňky, které demonstrují fagocytózu polykáním útočníků v krevním oběhu. Výzkumy v souvislosti s Aloe dokazují, že polysacharidy v Aloe Vera jsou hlavním důvodem primární reakce našeho organismu na viry! Před viry se můžete chránit i ochrannými maskami, rouškami a respirátory.

Aloe může mimo jiné pomoci i při problémech s játry, při vysokém cholesterolu, paradentóze, astmatu, obezitě či ženských problémech. Podporuje přirozenou očistu organismu, zdravá střeva a trávicí trakt, pomáhá řešit různé kožní problémy a příznivě působí při únavě a cukrovce. Vysoce koncentrovaná šťáva působí antisepticky, antiviroticky, antibakteriální a antimykoticky.

Proč je ESI Aloe Vera šťáva to nejlepší řešení pro vaši imunitu?

Šťávy z Aloe od společnosti ESI jsou nepasterizované a nepřidává se do nich cukr, barviva ani voda. Aloe šťáva je vyrobena jedinečným způsobem, ve kterém se slučují optimální vlastnosti vnitřní části listu (bez Aloi) a čistého gelu obsaženého uvnitř rostliny. Díky tomu je garantována koncentrace až 99,8% čisté šťávy z Aloe Vera! Šťáva je získávána přímo z čerstvé dužiny krájené ručně. 

Čistou šťávu z Aloe Vera si můžete koupit zde.

 

Kouknite si další související článkyPřihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení