Jak zlepšit paměť a schopnost soustředění?

Fosfatidylserin (PS) je fosfolipid, který je podstatnou složkou 100 miliard mozkových buněk. Vyskytuje se v mozku a v membránách mozkových buněk.

Je jednou z nejkritičtějších živin pro optimální zdraví mozku. Stovky miliard nervových buněk jsou nejaktivnějšími buňkami v našem těle, jejich membránové systémy přenášejí elektrické signály v mozku, míše prostřednictvím trilionů cest. Tyto elektrické signály vyžadují stálý přísun fosfatidylserinu PS.

Jaké jsou varovné signály nedostatku PS?

– neschopnost učit se, porucha paměti

– poruchy úsudku, poznávání, koncentrace, pozornosti

– stárnutí způsobuje pokles PS v buňkách, následkem je snížení kognitivních funkcí (kognitivní funkce nám umožňují myslet a rozpoznávat okolní svět, můžeme se díky nim učit, pamatovat si, posuzovat, odůvodnit, koncentrovat se a mluvit).

Kde najdeme PS?

PS má zásadní význam pro normální fungování mozkových neuronů, podporu dělení a opravy nervových buněk. Přestože naše tělo je schopné produkovat určité množství PS, nestačí to na optimální funkci mozku a proto musíme PS doplňovat. Které potraviny jsou bohaté na Fosfatidylserin? V uvedené tabulce je obsah PS mg/100 g.

 

Pokud přijímáte málo omega 3 mastných kyselin, PS se v mozku může snížit až o třetinu. Pokud patříte k vegetariánům, je třeba doplňovat PS pravidelně, protože denní příjem může být nižší než 50 mg denně.

Vědci se domnívají, že PS bude v budoucnu jednou z klíčových látek, které zabrání ztrátě paměti ve vyšším věku.

Přijměte proto preventivní opatření už dnes - denní dávkou 100 mg si zajistíte dobrou paměť a mentální výkonnost až do pokročilého věku.

 

Až 100 mg fosfatidylserinu v 1 kapsli najdete v produktu DR.PROTECT MEGAMOZEK, je vyrobený extrakcí z  přírodních sójových bobů.

 

Příznivé účinky tohoto produktu ocení:

  • Osoby, které potřebují podpořit duševní a psychickou výkonnost (při stresu, zátěži, náročném pracovním tempu),
  • Senioři, pro udržení kognitivních funkcí a podporu paměti (kognitivní funkce nám umožňují myslet a rozpoznávat okolní svět, můžeme se díky nim učit, pamatovat si, posuzovat, odůvodnit, koncentrovat se a mluvit),
  • Všichni, kteří si chtějí zachovat dobrou paměť a mentální výkonnost až do pokročilého věku,

 

 • Studenti připravující se na zkoušky, zvyšuje kognitivní funkce při řešení úloh,
 • Duševně pracující lidé, manažeři - přispívá k odolnosti vůči stresu,
 • Učitelé - pomáhá koncentraci a duševnímu výkonu v případech stresu, psychické zátěže,
 • Senioři bojující se zapomnětlivostí, poruchami paměti, výpadky paměti a neschopností udržet pozornost, vzpomenout si,
 • Všechny Osoby, které si chtějí déle uchovávat duševní svěžest.

 

Pro všechny, kteří si chtějí zachovat dobrou paměť a mentální výkonnost až do pokročilého věku i pro duševně pracující, studenty a zejména seniory bojující se zapomnětlivostí, poruchami paměti, výpadky paměti a neschopností udržet pozornost či vzpomenout si doporučujeme Dr.Protect Megamozek kapsle.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení