Jak nejlépe čistit játra s ostropestřcem mariánským? Zázračná rostlinka pomůže každému

Špatná pokožka jako signál, že s Vašimi játry není všechno v pořádku.

Pokožka je hlavním ukazatelem stavu jater. Pokud máte na obličeji či na těle akné, ekzém, lupénku, suchou pokožku či pocit svědění a pálení pokožky, Vaše játra potřebují pomoci.

Nejvhodnějším pomocníkem při ochraně jater, a tím pádem i při řešení kožních problémů je Ostropestřec mariánský.

Kůže je náš největší orgán, pokrývá celé lidské tělo a v sobě ukrývá mnoho funkcí. Nejdůležitější je ochranná funkce - působí jako bariéra chránící vnitřní orgány těla před vlivy z vnějšího prostředí. Přes tento orgán se však v dnešní době dostává do těla mnoho toxinů (pracími prostředky, kosmetikou, oblečením) a to je pro tělo velkou zátěží.

Mnohem větší zátěží je však dnešní strava, kterou dennodenně konzumujeme. Plná přídavných, syntetických a umělých látek, které mohou být ve velké míře pro tělo jedem. Proto nejen alkohol, cigarety a léky můžeme považovat za jed, který má na svědomí odumírání jaterních buněk.

 ОSTROPESTŘEC – ODBORNÍK na DETOXIKACI

Škodlivé účinky prostředí na náš organismus můžeme zmírnit ostropestřcem mariánským, který disponuje silným antioxidačním účinkem a dokonale pročistí a zregeneruje Vaše játra. Účinnou látku Ostropestřce mariánského tvoří silymarin, který dokáže obnovit jaterní buňky a zároveň zlepšit činnost těch poškozených. Jeho užíváním máme možnost zvýšit detoxikační procesy až o 50 %.

Játra moderního člověk denně podstupují zvýšenou zátěž vlivem znečištění životního prostředí, kosmetiky, čisticích prostředků, nevyvážené stravy s nadbytkem chemikálií, ztužených tuků, konzervantů, alkoholu, tabáku. Játrům škodí i stres, přepracování a mělké dýchání, užívání léků včetně hormonální antikoncepce, nebo léků na podporu plodnosti, proti bolesti a pod.

 

Za studena lisovaný olej z Ostropestřce je pro tělo přirozená forma na vstřebávání účinné látky silymarinu a posune vás tak vpřed na vaší cestě ke zdravým játrům. Čili kromě vnitřní očisty organismu můžeme počítat i s očistou vnější - odvděčí se nám zdravou a svěží pletí.

Játra moderního člověk denně podstupují zvýšenou zátěž vlivem znečištění životního prostředí, kosmetiky, čisticích prostředků, nevyvážené stravy s nadbytkem chemikálií, ztužených tuků, konzervantů, alkoholu, tabáku. Játrům škodí i stres, přepracování a mělké dýchání, užívání léků včetně hormonální antikoncepce, nebo léků na podporu plodnosti, proti bolesti a pod.

Játra jsou oprávněně považovaná za chemická laboratoř lidského těla, projevy jejich zhoršené funkce jsou:

 • problematická menstruace - velmi silné nebo slabé krvácení, bolesti před a během menstruace, PMS, cysty, myomy apod.
 • neplodnost a opakované potraty
 • narušená srážlivost krve
 • kožní problémy - ekzémy, akné, vyrážky
 • narušené trávení - zhoršené trávení mastných, těžkých jídel
 • náladovost, výbuchy hněvu
 • bolesti hlavy

Stav jater si můžete ověřit u svého lékaře jaterními testy (vyšetření z krve). Tímto způsobem se prokáží středně vážné až vážné stavy. Při mírném zhoršení jaterních funkcí jsou testy často ještě v normě, citlivější osoby však již mohou pozorovat zdravotní problémy.

Pomozte svým játrům! Silybum marianum, alias Ostropestřec mariánský nebo bodlák známe jako rostlinu s nejvýraznějším účinkem na funkci jater a zejména detoxikaci.

 

DR.PROTECT OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ + KOPŘIVA

Obsahuje za studena lisovaný olej z Ostropestřce mariánského + Olejový výtažek z Kopřivy

 

Ostropestřec mariánský podporuje:

 • trávení
 • funkce jater a jejich detoxikaci
 • přirozenou obranyschopnost organismu-imunitu
 • napomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi
 • normální činnost srdce
 • působí jako antioxidant

Kopřiva dvoudomá podporuje:

 • normální činnost ledvin a prostaty
 • vylučování vody z organismu
 • normální stav kloubů, pokožky, vlasů a nehtů 

Příznivé účinky oleje z bodláku - Ostropestřce mariánského (Silybum marianum) byly známé již v antické době. V tradiční medicíně je ostropestřcový olej velmi oblíbený a považuje se za jeden z nejbezpečnějších přírodních prostředků. Skvělým způsobem jak ho získat do svého těla a zlepšit si zdraví jsou kapky Dr.Protect Ostropestřec Mariánský a Kopřiva kapky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení