Barva na vlasy - světlý kaštan č. 1 04 Aroma Color

Značka: Aroma Color
95 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Toužíte po zářivě lesklých světle kaštanových vlasech, které budou zároveň vyživeny a chráněny před lámáním? S touto barvou od Aroma Color to nebude žádný problém. Inovativní 3-plex komplex sestávající z keratinu, kolagenu a omega 9-kyselin se postará o dlouhotrvající účinek barvy na vašich vlasech. Nejen, že barva dlouho vydrží, ale také posiluje jejich strukturu a elasticitu. Výsledkem jsou silné, obnovené a hydratované vlasy s přirozeným odstínem světle hnědé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva na vlasy - světlý kaštan č. 1 04 Aroma Color

Barva od Aroma Color nejen dodá vašim vlasům lesk a dlouhodobou výdrž, ale také je posílí od kořínků a dodá jim sílu, díky čemuž se sníží jejich lámavost a zvýší jejich elesticita. Toto vše je možné díky inovativnímu 3-plex komplexu, který se skládá z keratinu, kolagenu a omega 9-kyselin.

Formule na ochranu vlasů proti zlomení:

Síla keratinu, kolagenu a omega-9 kyselin v inovativním komplexu 3-plex. Aktivní komplex Aroma Color 3-plex je bohatý na aminokyseliny a proteiny. Speciálně vytvořené pro slabé, poškozené a ošetřené vlasy. Pečuje o vlasy zevnitř i zvenčí, chrání je před rozbitím a vyživuje do hloubky. Trvalý krém na vlasy Aroma Color s aktivním komplexem 3-plexu keratin, kolagen a omega-9 kyseliny pro vitální a vyživené vlasy. Obohacená receptura chrání vlasy před lámáním během barvení, posílení vlasové struktury a zlepšení elasticity. Díky inovaci 3-plexu jsou vlasy silnější, hydratované a obnovené. Zapomeňte na bílé vlasy a užívejte si ještě krásnější a živější vlasy s lesklými a sytými barvami celé týdny. Aroma Color nabízí na výběr více než 30 intenzivních a brilantních odstínů.

Výsledek zabarvení závisí na přirozené nebo stávající barvě vašich vlasů. Barva by mohla být déle trvající, závisí na současném stavu a typu vlasů.

TIPY PŘED POUŽITÍM

 • Chcete-li barvu vlasů ztmavit nebo zesvětlit, naneste přímo odstín, který jste si vybrali.
 • Pokud jsou vaše vlasy v rozsahu tmavého nebo červeného odstínu a chcete je udělat o jeden nebo dva světlejší, použijte vlasový zesvětlovač (blond produkt) před barvením vlasů.
 • Abyste se vyhnuli nadměrnému poškození vlasů, doporučujeme používat barvu na vlasy 1 – 2 dny po odbarvení.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Barviva na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce . Přečtěte si pokyny a postupujte podle nich. Tento produkt není určen k použití pro osoby mladší 16 let . Dočasné tetování „černou henou“ může zvýšit vaše riziko alergie .

Nebarvěte si vlasy pokud:

 • máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy

 • už jste měli špatnou reakci na barvivo na vlasy

 • už jste měli reakci na dočasné tetování „černou henou“

48 hodin před použitím proveďte test kožní alergie. Nepoužívejte k barvení obočí, řas nebo jiných částí těla. Zamezte styku s očima. Pokud se barva na vlasy dostane do očí, ihned je vypláchněte. Neaplikujte ihned po barvení! Pokud jste si vlasy zabarvili henou, neaplikujte barvu na vlasy, dokud vám nenarostou přirozené vlasy.

Barva na vlasy a vývojka musí být smíchány vždy v poměru 1: 1. Noste rukavice Po aplikaci vlasy dobře opláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

POZOR!

Barva na vlasy obsahuje amoniak. Může také obsahovat fenylendiaminy (toluendiaminy), resorcinol nebo 1-naftol. Okysličovadlo obsahuje peroxid vodíku. Konkrétní podrobnosti pro každý odstín naleznete v seznamu složek na krabici.

PŘED APLIKOVÁNÍM TOHOTO PRODUKTU UDĚLAJTE TEST CITLIVOSTI. I PŘI VLASECH STEJNÉHO NEBO RŮZNÉHO ODSTÍNU. V PŘÍPADĚ, ŽE JSTE ZAZNAMENALI SPÁLENÍ V PRŮBĚHU APLIKACE BARVY NA VLASY JE POTŘEBNÉ OKAMŽITĚ MÍSTO OPLÁCHNOUT CHLADNÍ VODOU A PŘESTAT POUŽÍVAT VÝROBEK. V PŘÍPADĚ JAKÉKOLIV ALERGICKÉ REAKCE HLEDEJTE LÉČIVO. PŘED POUŽITÍM BARVY NA VLASY SE PORAĎTE.

Zkouška citlivosti:

 • Očistěte alkoholem malé místo na pokožce cca. 1 cm za uchem nebo na vnitřní straně lokte

 • Nalijte několik kapek oxidačního činidla do nekovové misky a smíchejte se stejným množstvím barviva

 • Aplikujte směs na pokožku, jak je uvedeno výše.

 • Pokud se během následujících 48 hodin objeví jakékoli příznaky zarudnutí nebo otoku kůže, musíte si místo okamžitě opláchnout a toto barvivo na vlasy dále neaplikovat. Test je přiměřeným ochranným opatřením. Tento test však nemůže zaručit, že se u člověka nevyvine alergická reakce během barvení vlasů.

ZPŮSOB POUŽITÍ

1. PŘÍPRAVA BARVÍCÍ SMĚSI

 • Oblečte si ochranné rukavice a na ramena plášť, abyste chránili své oblečení před možným zabarvením.

 • Odšroubujte uzávěr zkumavky s krémovým barvivem (k propíchnutí membrány zkumavky použijte jeho opačnou stranu) a láhev s oxidantem.

 • Stiskněte a vyprázdněte veškeré krémové barvivo do láhve. Pevně ​​zašroubujte uzávěr láhve a protřepejte, abyste dosáhli homogenní směsi.

 • Odšroubujte špičku uzávěru láhve. Při vyjímání hrotu uzávěru, nemačkejte láhev ani si ji nemiřte na obličej.

POZOR: Barvivo na vlasy a oxidant musí být vždy smíchány v poměru 1:1.

Připravená směs (barvivo na vlasy + oxidant) by měla být použita okamžitě.

2. PŘIPRAVTE SI VLASY PŘED BARVENÍM

 • Abyste zajistili dobrý účinek barvy, nemyjte si vlasy před nanesením barvy na vlasy; stačí jen navlhčit.

 • Pokud jste použili gel na vlasy, pěnu, tekuté krystaly nebo jiný stylingový výrobek, měli byste předem šamponovat vlasy bez použití kondicionéru a poté je mírně osušit.

3. BARVENÍ VLASŮ

Barvení vlasů po celé ploše

 • Aplikujte směs, počínaje kořeny.

 • Důkladně vmasírujte na vlasy, aby se produkt rovnoměrně rozložil. To je důležité pro dosažení dobrých výsledků. Můžete použít celou směs i když máte krátké vlasy.

 • Směs nechte působit 30 minut.

Barvení nově vzrostlých vlasů (kořínky)

 • Směs naneste na kořínky vlasů a nechte působit 20 minut.

 • Potom naneste zbylé množství barvy podél vlasů, vyčesejte a nechte působit dalších 10 minut.

POZOR! Barva na vlasy byla vyvinuta tak, aby se vyvinula za 30 minut. Překročení tohoto času může vést k přesycení barvy!

4. VYPLACHOVÁNÍ VLASŮ A FIXAČNÍ BARVA VLASŮ

 • Vlasy po barvení důkladně opláchněte vlažnou vodou, dokud voda nebude zcela průzračná.

 • Nepoužívat jakýkoli šampon. Fixujte barvu vlasů výživným kondicionérem AROMA COLOR.

 • Naneste potřebné množství po celých vlasech.

 • Masírujte 2-3 minuty, dokud ji opět nevymyjete.

Složení:

Barva:

AQUA, GLYCOL STEARATE, AMONIUM HYDROXIDE, GLYCERYL STEARATE SE, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, GLYCOL CETEARATE, AMONIUM LAURYL SULFATE, PROPYLENE GLYCOL, ETHOXYDIGLY MACADAMIE TERNIFOLIA SEED (MACADAMIA NUT) OIL, SOLUBLE COLLAGEN, HYDROLYZED KERATIN, 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE, 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL HCL, M-AMINOPHENOL, P-AMINOPHENOL, P-PHENYLENEDIAMINE, RESORCINOL, TRESORCINOL FITE, TETRASODIUM EDTA, ASCORBIC ACID, PARFUM.

Kondicionér:

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETEARETH-7, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PEG-12 DIMETHICONE, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, 2-BROMO-2-NITROPRO LINALOOL.

Činidlo:

AQUA, HYDROGEN PEROXIDE, CETEARETH-7, GLYCERIN, DISODIUM EDTA, PHOSPHORIC ACID, SODIUM STANNATE, SALICYLIC ACID.

*Balení obsahuje 45 ml krému na barvu vlasů, 45 ml činidla, 15 ml vlasový kondicionér, rukavice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy
Hmotnost: 120 kg
Konzistencia: krém
Farba vlasov: hnedé vlasy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: