Automatický dávkovač krmiva PetWant F4

Značka: PetWant
1 630 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatické podávání

Postarejte se o správnou výživu vašeho domácího mazlíčka pomocí automatického podavače krmiva PetWant F4-LCD. Nové technologie pomáhají v životě každého člena domácnosti, nyní už i domácí mazlíčky - jednoduše nastavte dávkování jídla na 4 dávky denně a počet porcí, aby měl váš domácí mazlíček stálý a správný přístup ke krmivu.

Bezdrátové napájení

S podavačem Karma F4 – LCD se nebudete muset obávat, že vám dojde energie. Kromě napájení máte možnosti vložit do krmítka baterie pro případ, že by došlo k výpadku proudu ve vaší nepřítomnosti. Váš domácí mazlíček bude mít vždy přístup ke krmivu.

Přizpůsobeno vašemu domácímu zvířeti

F4-LCD je navrženo tak, aby se dalo namontovat na klec nebo ohrádku vašeho domácího zvířete. Vaše zvíře tak bude vždy vědět, kde se nachází jeho potrava. Zásobník krmítka pojme až 2,3 l suchého krmiva, aby bylo možné krmit domácí zvířata různých velikostí bez potřeby překrmování.

Intuitivní displej

Vestavěný displej LCD se velmi snadno používá – stejně jako elektronické hodinky. Snadno si můžete naprogramovat dávkování porcí a čas, ve kterém se bude provádět.

Síla krmení

Díky vysoké síle motoru F4-LCD nezáleží na velikosti krmiva – porce krmiva budou vždy podávány pravidelně a bez přerušení. Nebudete se muset obávat, že byste svého domácího mazlíčka překrmili nebo měli příliš malé porce.

Provádění: ABS+PP
Rozměry 230x215x400 mm
Kapacita 2.3L
Hmotnost 1.35 kg
Určení Suché potraviny
Napájení 5 V 1 A

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače, misky na krmivo
Hmotnost: 2.152 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: