Automatický dávkovač krmiva PetWant F11-C

Značka: PetWant
3 530 Kč
Skladem, odesíláme do 24h (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický dávkovač krmiva PetWant F11-C

Postarejte se o zdravé stravovací návyky vašeho domácího mazlíčka. Automatický dávkovač krmiva PetWant F11-C je vhodný pro různé druhy krmiva a má 4,5litrový zásobník. Díky promyšlenému designu zůstává krmivo čerstvé a ovládání pomocí aplikace zvyšuje svobodu používání. Navíc má zabudovanou kameru a dvojitý zdroj energie a při jeho výrobě byly použity bezpečné materiály.

Objemná nádrž

Automatický dávkovač krmiva PetWant F11-C má 4,5litrovou nádrž, takže pojme až 2,5 kg krmiva a vydrží vašemu domácímu mazlíčkovi přibližně 30 dní. Díky tomu můžete jet na dovolenou a mít jistotu, že vaše kočka dostane tolik krmiva, kolik potřebuje.

Vždy čerstvé krmivo

Máte obavy, že se krmivo uložené v dávkovači pokazí? Nemusíte! PetWant F11-C má vzduchotěsnou konstrukci, takže se do krmiva nedostane žádný vzduch. Navíc nádoba s vysoušedlem zabraňuje plesnivění potravin.

Nouzové napájení

Se zařízením PetWant bude mít váš domácí mazlíček k dispozici správné množství krmiva bez ohledu na situaci. V balení naleznete adaptér, který zařízení napájí. Pokud není přístup ke zdroji energie, dávkovač se automaticky přepne na nouzové napájení. Baterie však nejsou součástí balení a je třeba je zakoupit samostatně.

Zůstaňte v kontaktu se svým domácím mazlíčkem

Chcete vědět, co se děje s vaším chlupatým přítelem během vaší nepřítomnosti? Nyní je to možné! Automatický dávkovač PetWant má zabudovanou kameru a umožňuje mluvit – můžete na svého domácího mazlíčka mluvit a dávat mu příkazy na dálku.

Dálkové ovládání

Pro ještě větší pohodlí můžete dávkovač krmiva ovládat z aplikace. S její pomocí naprogramujete čas krmení a postaráte se o zdravé návyky vašeho domácího mazlíčka. Navíc budete dostávat upozornění, pokud v dávkovači není žádné krmivo nebo došlo-li k případné chybě. Přístup k zařízení můžete udělit i ostatním členům domácnosti.

Promyšlený design

Dávkovač je vybaven výkonným motorem, který je zodpovědný za hladký chod zařízení. Navíc má infračervený snímač, který zjistí, když je přívodní otvor ucpaný, a červený indikátor vás bude informovat o chybě.

Snadno se postaráte o jeho čistotu

Udržování čistoty dávkovače pro vás nebude problém. Přístroj rychle a pohodlně rozeberete a vyčistíte jeho součásti. Navíc, miska je vyrobena z nerezavějící oceli 304 a je zdravotně nezávadná.

Součástí balení je

  • dávkovač
  • miska
  • napájecí zdroj
  • vysoušedlo
  • návod k použití
Výrobce PetWant
Model F11-C
Barva bílá
Rozměry 317 x 240 x 370 mm
Materiál ABS
Hmotnost cca 2,6 kg
Určení kočky a malé psy
Objem nádrže 4.5l
Napájení DC 5V/2A/D x3 baterie
Jmenovité napětí DC 5V
Jmenovitý výkon 2.5 W
Pracovní teplota 5 °C ~ 50 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače, misky na krmivo
Hmotnost: 3.726 kg
Alternativní: univerzálny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: